Gerçek Seks Hikayesi Ve Türkçe Adult Video  Paylaşım Forum Sayfası  

Geri Git   Gerçek Seks Hikayesi Ve Türkçe Adult Video Paylaşım Forum Sayfası > >

Cevapla
 
Seçenekler Stil
  #1  
Alt 21.Temmuz.2019, 20:56
Roney Roney isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator
 
Üyelik tarihi: 02.Şubat.2019
Mesajlar: 118
Standart Kapalı Kapılar Ardında Ne Yapıyoruz

Neden onlarla evlendikten sonra birlikte olduğun gerçek kişiyi gerçekten öğreniyorsun? Bir çok partnerin birbirinden sır sakladığını biliyorum. Ama onlar sadece küçük beyaz yalanlar. Değil bu! Senin için bir resim çizeyim. Eşim ve ben liseden beri birlikteyiz. Sadece birbirleri ile sevgili olduk. Arasında gelen kimse olmamıştı ABD. Peki şimdiye kadar. Ne düşündüğünü bana güven değildir. Başka bir kadınla olan başka bir adam değildi.

Susan son birkaç aydır Alex'in etrafında dolaşıyor. Yerel spor salonunda bir araya geldiler. Hemen vurdular. Küçükken birbirlerini tanıdıklarını sanırdın. İyi olan şey, ben de Alex ile iyi anlaştım. Eve getirdiği bazı orospular gibi değil geçmişte. Alex farklıydı. O tatlı, güzel bir gülümseme vardı, o Gözleri ve fantastik bir kahkaha kolay oldu. Susan her geldiğinde ya da dışarı çıktığından bahsederdi. Alex beni hiç rahatsız etmedi.

Erkeklerle çıktığım bu özel gece ve kızlar bir gece geçiriyorlardı. Alex'i sevmemin diğer nedeni de bu. Çünkü her seferinde bekardı. Susan'ın burada plan yapacağı adamlarla çıkmak istedim. Alex'le vakit geçirmeyi sevdiği için dışarı çıkmamı umursamadı. Susan kumral saç ve ela gözleri ile 5ft5inch oldu. İyi yuvarlak göt ve güzel bacaklar ve göğüsleri mükemmel. 105lbs mükemmel bir şekilde bana güvenirdi. Şimdi Alex biraz farklıydı. Karımla aynı özelliklere sahipti ama siyah omuz uzunluğu saç blues gözler ama neredeyse 6ft oldu.

Daha önce söylediğim gibi, bu gece erkeklerle dışarı çıkmadan önce dedim. Hafta boyunca bunu dört gözle bekliyordum. Beni ne yapmaya başladı fikrimi değiştirdim karım bütün hafta biraz uzaktı. Alex'in gelmeyeceğini düşünmüştüm. Ona iyi olup olmadığını ve Alex'in geleceğini sordum. Olduğunu ve tamam olduğunu söyledi. Biliyordum değildi. Sanki bana bir şey söylemek istiyordu ama nasıl olduğunu bilmiyordu.

Gece geldi ben dışarı çıkmak için hazır var ve Alex Susan çağırarak yürüdü yarı giyinmişti. Üzerinde gömlek vardı ama pantolon ya da külot yok. O benim horoz düz aşağı baktı ve utandım ve hızlı bir şekilde kapıyı kapattı. Sonunda hazır olduğumda Larry yatarak olmak duyabiliyordum gibi merdivenlerden aşağıya indim onun boynuz honking. Susan ve Alex'in kanepede konuşurken ve yönüme bakarken birbirine yaklaştığını fark ettim. Karıma doğru yürüdüm ve onu öptüm. Beni uzaklara baktı ve çekti ve dedi ki "Alex'e veda öpücüğü vermiyor. Demek istediğim, neredeyse seninle üçüncü kata çıkacaktı ve karşılığında hiçbir şey almadı."Ne diyeceğimi bilmiyordum çok utandım. Ona hızlı bir öpücük verdim dudaklar ama o beni ona çekti ve yavaş yavaş ağzıma dilini sıkışmış sonra gitmeme izin.

Kırmızının gölgesiydim. Her iki kız da ön kapıdan çıkarken gülüyordu. Olmuştu bir süre çocuklarla çık. O öpücüğü kafamdan ya da ikisinin kanepede birlikte görünmesinden alamadım. Umduğum gece değildi. Larry ve Steve vardı içinde kendi küçük dünyası, onları eve götürecek bir şey toplayıp John, küçük bir aleti olması nedeniyle halka işemek için çok korkmuştu. Eve gitmeme yetecek kadar vardı.

Olarak taksi benim evin önünde beni bıraktı, ben tüm ışıklar salon odasında perdeleri ile gelen TV ışık görebiliyordu dışında olduğunu fark ettim. Yaklaşırken ses duydum ön kapı " fuck iyi hissettiriyor. Bunu bana yapmana izin verdiğime inanamıyorum. Beni ne kadar iyi hissettirdiğine inanamıyorum. Bana lanet tutmak? bu sesi tanıyordum karım oldu Susan. O orospu Alex ?belki bir gün Jay şimdi seni sikiyorum gibi beni becermesine izin verecek sanıyorsun duyunca kapıyı tekmele ben ?

Durdum, inanamadım. duyduklarımı. Doğrudan oraya gitmek ve bağırmak ve Alex'i tekmelemek istedim ama daha çok düşündüm, buna inanmak için bunu görmem gerekiyordu. Arkasından ben girdim ve izin oyun odası, kimse beni duymasın diye. Hiçbir şey duydum. Şansımı kaçırdığımı sanıyordum. Ta ki sevmek için büyüdüğüm kahkahaları duyana kadar. Alex " Hadi Susan. Lütfen ben istemek için Sikme sen içinde the Jay'in seni sikmesine izin verdiğin yatakta. Birkaç saniye içinde pantolonum ayak bileklerime indi, çünkü merdivenlerden kalkmaya ve birbirlerinin ellerini birbirine tutmaya çalışan bu iki kızı izliyordum.

Ben merdivenlerin tepesine ulaştıklarında şimdi çıplaktı. İçimde büyüyen bu duyguya inanamadım. Bu benim karımdı ve beni aldatmasına izin veriyordum. Bazı adamlar kim olduğunu düşünebilir umurunda ve şu anda o adamlardan biriydi. Üst kata koştum ve yatak odamız koridorun sonunda kapıyı açıp ışığı parlak olmasidir. Bu kadar. Karım LAN benim görecektim ya başka bir kadın tarafından becerilmek.

Ben kapıya yolumu yapılan gibi geri ve ileri okşayarak benim horoz elimi vardı. Hiçbir şey duyamadım. Ben yavaş yavaş odaya baktı ve kimse yoktu oralarda. Kendime ne düşündüğümü. Ben cehennem gibi azgın benim horoz wanking ve hayatımın en iyi gece var üzereydi ve onlar gitti. Kapının altından gelen buhar vardı. süit banyo. Bu benim fırsatımdı. İçeri girmeye ve onlarla yoluma çıkmaya hazırdım. Duş durağını duyunca kapıyı açmak üzereydim. Bok. Gardırop kapısını açtım ve açtım. buraya geri döneceklerini umarak dizlerimin üstüne çök.

Birkaç dakika içinde her ikisi de elbiseler ile yatağa geri yürümeye başladı. Alex'in benimkini giymesine aldırmadım. Ben sadece çıkar onu istedi. O cesedi görmek istedim. 6ft koyu saçlı seks tanrıçası. Karım onu aşağı çekti ve onunla sevişmeye başladı. Tek söyleyebileceğim beni sikmek. Bu sıcak oldu. Elim fazla mesai, kendimi durdurmak zorunda kaldı. Bu gece bu kızları Sikme şansım olabilir. Evet böyle düşünmek bile beni durduramazdı. Birbirlerine karşı daha tutkulu oluyorlardı şimdi.

Alex geri adım attı ve yavaş yavaş kendini soydu. Neredeyse ağlayacağım. Amazon kadınıydı. Vücudu hayal edebileceğinden çok daha mükemmeldi. Karım hafif onunla ileri yürüdü tereddüt. Alex ona endişeli bir bakış attı. ? Sorun nedir Suzy " elini Susan'ın çenesinin altına koydu ve kaldırdı ve tekrar öptü. "Jay hakkında ne hissettiğini biliyorum, eğer yapmazsan bunu yapmaya devam etmek istiyorum anlıyorum.? Ne oluyor. Umurumda değil, umurumda değil. Kendime söyleyip durduğum tek şey bu. Ovmak için ne gerekiyorsa onu sikmeni, ovmak istiyorum, dilini lanet sadece zaten yapmanız gereken her yerde?

Dualarıma cevap verildi. O kendini onun elbise almaya başladı ve bacaklarının arasına ellerini kaymış ve onu kedi ovmak başladı. O taşındı yatak ve oturdu ve alex'e yatağın sonuna gitmesini söyledi. ?Senin için küçük bir gösteri yapmak istiyorum.? "Bunun sesini seviyorum" dedi Alex. ?Tek şartla yaparım sana beklerken kendinize dokunmanıza izin verilmez. İşim bittiğinde seni becermemi istediğin beklentisini hissetmeni istiyorum.?

Alex ona söyleneni yaptı ve orada oturdu ve izledi. Siktir Et Ben orada ölüyordu. Daha önce iki kadın fuck görmemiştim, aynı odada çıplak dursun (sadece lisedeyken kızın soyunma odalarına itildiğim zamanı sayarsanız). Karım parmaklarını yaladı ve yavaşça meme uçlarını çizerek ve aynı anda kıstırmaya başladı. Sonra onun iç uyluk ona yol yapım. Hemen kendine saldırmadı. Alay ediyordu oraya gitmek için zaman ayırıyor. Bu işlemek için çok sıcaktı. Ben dışarı istedim, ben hala sadece dışarı atlamak ve hemen orada onu becermek vermedi nasıl hiçbir fikrim yok.

Sonra oldu, onu kaydırdı işaret parmağı önce sonra orta sonra halka. Başparmağını klitorisinin üst kısmını ovmak için kullanıyordu. İnilti başladı ve çığlık takip. Elini daha hızlı ve daha hızlı itiyordu. ? Evet, Evet, Evet " diye bağırmaya devam edebilir. Alex'e baktım ve transa girdi. Karımın gözlerini almıyordu, ben o anda yaptığım kadar onu becermek istediğini söyleyebilirim.

Eşim ile o geri dönüşü olmayan noktaya geldiğinde ve onu lanet ederken çok azgın o bazen fışkırtma olacaktır. Gereksinim Artık diyorum. Boruları tıkanmış bir çeşme gibi gitti ama sonunda birikim serbest bırakıldı. Yatağın diğer tarafında Alex'e ulaştı. Sonra ne oldu sonra zor oldu inanmak. Alex, yatağın bir ucundan diğerine atladı ve karımın patlamış kedisinin üzerine ağzını yerleştirdi ve bir köpeğin son içeceği gibi aşağı İndirilmeden Önce alıştırma yapmaya başladı. Gerçekten. O güç ona sürüyordu ve karımın her parçasını sevdiğini görebiliyordum.

Alex'in kafasını vajinasında tutuyordu, bunun bir kısmını kaçırmadığından emin oluyordu. Bu sürüş oldu Başka bir zihin üfleme orgazm Susan. Bu gerçek dışıydı. Burada zorlukla her şimdi ve sonra bir eşim temin ediyorum ve o zaten iki olmuştur. Kıskançlık biraz geri geldi ama o zaman durdu ve Susan alex'i ters çevirdi ve onunla tekrar sevişmeye başladı. O duygular gitmişti. Ben Alex aşağı gitmek karım için ilahi üzerinde benim horoz çalışma dolaba oldu. Çok geçmeden benim ilahi ödedi.

O Alex her iç uyluk aşağı dilini koştu ve sadece durdurmak ve onun üzerinde durun ve sonra onu kedi dokunmadan diğer taraftan aşağı gitmek için ona yol çalıştı. Görebildiğim bu Alex'e aynı anda çok fazla zevk ama hayal kırıklığı veriyordu. Sonra beklediğim muhteşem şey oldu. Susan Alex'in bacaklarından birini aldı ve kafasına doğru kaldırdı ve Alex orada tutuyordu. Ağzını açılışının üzerine taşıdı ve dilini yukarıdan aşağıya doğru hareket ettirmeye başladı ve tekrar yedeklendi. En üstte olduğu zaman konsantre olmak için çok zaman harcardı bize söylenmedikçe erkeklerin bulamayacağı bir nokta.

Alex, karım lehine dönerken gözlerini kafasına geri döndürdü. Şimdi onu kedi nüfuz eden iki parmağını vardı ve aynı anda sevme zaman. Daha hızlı ve daha hızlı gidiyordu. Bu şaşırtıcı oldu. Ağzı dudaklarının yanlarını emmek ve sonra onları serbest bırakmak için çok derinlere gömüldü. Parmaklarıyla daha hızlı ve daha hızlı hareket ederken ağzını bu şekilde kullanıyor. Bir daha uzun sürmeyeceğini biliyordum. Haklıydım. Ağır nefes, sanki işaret üzerindeymiş gibi başladı, bağırdı ve sonra nefesin yakalanması ve gülümsemesi.

Bendim hırslı A'ya giden yol pratik olarak kapıyı açmıştı ve kendimi serbest bırakma noktasındaydı ve artık geri tutamadı. Kızlara bakmayı bıraktım ve eldeki iş. Serbest bırakmak üzereyken, ?şovdan zevk aldım? diye bir ses duydum, o kadar utandım ki gözlerimi açmak istemedim. Ama ben de geri dönüş noktasında olduğum gibi duramadım. Ben cum başladı ve müthiş hissettim. Sonunda Gözlerimi açtım, karımın önünde değildi, Alex'ti. Karım duş almaya gitti.

Ekstra büyük yarak
O gardırop içine eğildi ve yerleştirilir benim horoz elini ve benim horoz dışarı cum biraz sıkılmış ve onunla dudaklarını ovuşturdu. O eğildi ve fısıldadı. "Ben karının önünde çok sert fuck gidiyorum? ve sonra öptü beni. Bu çok garipti. Dudaklarında kendi cum tatma. Öpücüğü kırdığında bana gözlerimin içine baktı ve ?bu tadı kullan " dedi. Ne demek istediğini bilmiyordum ama yakında öğrenmek.

Merdivenlerden aşağı inmemi söyledi ve bana her şeyi açıklayacaktı. O tekrar eğildi ve beni öptü ama daha fazla güçle bu kez ve benim horoz elini yerleştirilir ve pompalama başladı daha sert ve daha hızlı. Şu an üzerinde iterek, onu artık beni durduracak bir şey olmadığını. Duştan çıkarsa karımın ne düşündüğünü merak bile etmiyordum. Ama ben zaten sadece benim yük şişmiş ve yeni ben tekrar gitmek için hazır önce en az yarım saat sürer vardı.

Oyun odasına indim ve orada gelmesini bekledim. Oydu neredeyse bir saat sonra oyun kapısına yumuşak bir dokunuş duyduğumda. Umarım bu Larry ya da Steve değildir. Ben kaldıramadım. Dışarı baktım ve Charlie'yi Alex'in ev arkadaşı olarak gördüm. Ben bir şeylerin yanlış olduğunu düşündüm. Kapıyı açtım ve doğruca içeri girdi ve beni öptü. Onu geri yumruk değil çalışarak onu ittim. ?Ne halt ediyorsun??Bana şaşkın baktı " Alex başka bir adamla olmanın nasıl bir şey olduğunu görmek istediğini söyledi. She told me as soon as you let me in yani şarkı?

Neler olduğunu kendime düşündüm. Taşındı bana tekrar? bak Charlie bu ne olursa olsun olmayacak " Charlie tekrar yaklaştı. "Alex'i becermek istiyorsan önce benden geçmelisin. "Bak dostum, Alex çok ateşli geliyorlar. Ama cehennemde buna değmesinin bir yolu yok "arkadan bir ses duydum" doğru mu?"Alex'ti ve çıplaktı. Charlie'nin ona gitmesi için işaret etti. O diz çöktü onun önünde aşağı onun horoz çıkardı ve bütün yuttu. Onun ifadesinden, fantastik hissetmiş olması gerektiğini söyleyebilirim.

O şaft tam uzunlukta gidiyordu ve sonra izin pop dışarı. Sonra tekrar üstüne onun horoz tabanından tüm yol yalamak istiyorum. Bunu birkaç kez yaptı, sonra toplarından birini alıp okşayarak ağzına emdi kafasını. Duygu geri gelmeye başladı. Bu site çok çıplaktı. Sıramı istedim. Benim horoz çıkardı ve onun yanına yerleştirdi. Benimkini itip duruyordu. Ona ben de sinir oldum tabi. İşte o sürekli bana bakarken Charlie'nin kafasını emiyordu.
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
ardında, kapalı, kapılar, yapıyoruz

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Açık

Forum Jump


Tüm Zamanlar GMT Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:00.


2019 Opgirl.Club
izmir escort konya escort bayanlar
Search Engine Optimisation provided by DragonByte SEO v2.0.36 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2022 DragonByte Technologies Ltd.
şişli escort taksim escort etiler escort mecidiyeköy escort ankara escort ankara escort bayan porno sex hikaye sex hikaye onwin tipobet borsa haberleri Spor Haberleri Haber Kent Haberleri Spor Haberleri Haber Haberler Son Haberler Sicak Haberler Fatih Escort Sultangazi Escort Merter Escort Bayrampaşa Escort Esenyurt Escort Findikzade Escort Gaziosmanpaşa Escort Ataşehir Escort Ataköy Escort