Gerçek Seks Hikayesi Ve Türkçe Adult Video  Paylaşım Forum Sayfası  

Geri Git   Gerçek Seks Hikayesi Ve Türkçe Adult Video Paylaşım Forum Sayfası > >

Cevapla
 
Seçenekler Stil
  #1  
Alt 21.Temmuz.2019, 20:56
Roney Roney isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator
 
Üyelik tarihi: 02.Şubat.2019
Mesajlar: 118
Standart Karısının en iyi arkadaşı Taming

Angie ve Deb çok uzun bir süre arkadaş olmuştu, yaklaşık yirmi yıl kadar. Angie herkese yatakta ne kadar baskın olduğunu söylerdi ve Reg (yaşlı adamı) biraz yatakta pısırık. tüm arkadaş/çiftler gibi biz çok paylaşmak eğiliminde. Biz sık sık hafta sonu dışarı çıkmak ya da bahçemizde bir barbekü olurdu, tüm içki akan bu barbekü biri bitti Angie gerçekten benimle flört etmeye başladı. Şimdi ben büyük bir adam 6.4" 250pounds, Angie büyük olmasa da hala bir boyut 14 / 16.

En iyi adam olduğum yerde onun düğününü tartışıyorduk. büyük gün boyunca ondan yaptığım tüm yaygara ve çaba hakkında. Daha sonra, kocanın kızgın olması nedeniyle düğünü tamamlamadığını söylemeye devam etti. Ben sadece güldü ve mutlaka gerektiğini söyledi şimdiye kadar bunun için yapılmış ve yine o sadece omuz silkti ve o son derece cinsiyetli olmadığını söyledi. herkes gittikçe daha çok Öfkeleniyor, kocasıyla Reg konuşuyordum ve konuşmaya başladı fanteziler ve yatak odasında ne yapmayı severdi. Angie bana baktı ve bir kaş kaldırdı, bir sızıntı yapmam gerektiğine karar verdim ve tuvalete giderken. Ben çıkarken, Angie gitmek için bekliyordu yani İlet onu sıkmak beni geçti. O tuvalete girdiğinde kıçını okşadı, şok görünüyordu ama yaptığım tek şey gülümsemekti ve onunla iyi geçin. Parlak kırmızı gitti ve çık dedi ve beni itti dışarı kapı.

Geri Barbekü Angie döndükten sonra o raslantı ben bir içki başlamıştı o bara taşındı. "Mick" sadece gülümsedim ve bunu sabit almak için oynama dedi inanmıyorum biliyorum kısa cevap ona," Tamam, sorun değil benim için iyi görme ihtiyacı biri olduğunu hepiniz hoşlandığımı nereden çıkardın kalmak "" "Eğer fikrini değiştirmek istiyorsanız istedin ben"nerede. Bununla çocuklarla konuşmak için yürüdüm. Gidip oğlumuzu almak vardı o gün herkes küçük gruplar halinde konuşuyor ve gözlerini hissedebiliyordum karım söyledi şehirden ve yaklaşık bir saat olurdu, Tamam dedim ve ayrılırken gömleğimi değiştirmek için merdivenlerden çıktım. Angie'nin bir kez daha tuvalete gittiğini fark ettim. Bu sefer dışarıda asılı benim yatak odası ve ben gömleğimi kadar buttoning gibi dedim " sen geliyor musun ya da ne?"Angie odama girdi ve orada durdu. Tek isteğim üstünüzü çıkarmak oldu."Bu sefer gergin görünüyordu ben havladı "şimdi orospu" ve o büyük 38ddd göğüsleri dışarı dökülen onu üst çekti. ve sutyen, bunu yapmamamız konusunda mırıldanmaya başladı. Ben yürüdü ve çok sert onu meme sıkışmak. "Ahhhhhhhh" diye wimpered. Yine o inilti kadar sert ve sert çekti " Aaaaaahhhh, Ooooohhh!"Onu duvara ittim ve saçlarını geri çektim ve ağzına kadar öptüm. o çekmeye çalıştım ama göğüslerini kıstırıp sıkıştırdığı için hiçbir yere gidemedim, kabaca eteğini çektim ve bacaklarını aşağı indirdim. "Hayır hayır hayır hayır hayır Mick nooooooo lütfen" onu onu şişman kıllı pislik içine parmağımı itme gibi son sözü. ağzı hayır diyordu ama suları onun önünü dökülüp bana gerçeği söyledi. Elimi uzağa çektim ve ince kaplı parmaklarımı ovuşturdum güzel yüzüne. "Senin kedi suyu Angie yalamak, parmaklarımı emmek ve seni yapmak ne kadar ıslak tadı" yavaş yavaş o dilini dışarı sıkışmış, ben ağzına parmaklarımı rammed ve gag onu zorladı.

Onunla ağız parmaklarımı yalama ben yere onu itti ve" iyi Angie ne yapacağını biliyorum, o yüzden yüzüne sert onu tokatladı şok baktı dedi. Hayrete ve gözlerinde gözyaşları ile o yavaş yavaş laubali kot benim işe şişko sürtük seni aptal sürtük söyledim, lütfen Mick bunu tedavi etmek gibi yanlış bir şey yaptım güzel lütfen iyi davran bana davranma. İkisini de yakaladım göğüsleri ve çekti ve her iki meme sıkışmak. "Aaaaaaaahhhhhhhhh!!!!"irkildi o, "geri orospu seni konuş benimle, kalkıp odamı bi siktir git Deme, ben bir yağ ile lovey güvercin yapmam senin gibi fahişe. bana geldin, çünkü baban bunu kaldıramadı, şimdi de prat'a geri dön. bekle ben de senin orospun olurum Mick yaparım dedi ve sonra yavaş yavaş uzun yağımı emmeye başladı ağzına horoz. "Şimdi sol elinle bana mastürbasyon yap ona" el takas etti o evlilik yüzüğünü görmek istiyorum dedim sürtmeye başladı gibi "yüz Angie üzerinde benim horoz masturbasyon yapmak" ve başladım. onunla alay etmek için, " o Angie ve tüm İve bunun için özel fahişen olacağım gibi lütfen şimdi yıl bekledi "dedi yok gibi. Ben carried üzerinde kahrolası ona ağız için bazı zaman ve sonra ben o iki elinde saçlarını kavradı ve ben şimdiye kadar o neredeyse bayıldı çakma onu kısık boğazına düz benim horoz zorladı onu sıkı emme hareket inşa olarak, beni gelip yapmak için söyledim. Benim cesaret unleashed gibi ben çıkardı ve yüzünün üzerinde bitmiş, o benim gel yuttu gibi ben yavaş yavaş benim kot kemerimi çıkardı ben dört ayak üzerinde yatağa almak için söyledim. ne pozisyon vardır Angie ve o cevap verdi "köpek" ben hayır onun fahişe pozisyonu olduğunu söyledim. Ona eteğini şişman kıçının üzerine kaldırmasını söyledim ve kemerimi benden önce şişman kıça götürdüm. 1.Whackkkkk cevap vermek için bu, 2. Whackkkk thats için shitting üzerinde Senin en iyi arkadaş tarafından emme ona husbands horoz, 3. Kirli şişman göt fahişe, 4 çünkü Whackkk. Whackkkk izin için thats senin onu senin için yeterince adam yapmamakla koca aşağı, 5.Whackkkk şimdi benim mülkiyet ve şimdi benim metresi olduğu için bu açıktır.

Gözlerinde yaşlarla bana baktı ve evet dedi eğer, şimdiye kadar senin olacağım istiyorsun, beni her yönden hakim ve seninim.

Şimdi gidip banyoda Temizle ama debs geldiğinde geri geldiğinde bir büyük yapmak istiyorum kocanı öpmekten vazgeç. şu an kime ait olduğunu bildiğinden emin olmak için ... ... cesaretimi ağzına sokmanı istiyorum .

Yirmi dakika sonra Angie bahçeye döndü Sebs eve geldi gibi, o Reg yanındaki koltuğunu aldı gibi o koltuğa yerleşmiş kemer işaretleri ile onu koca götlü olarak onu çekinme görebiliyordu. Deb bana geldi ve ona bir içki almasını istedi o zaman Angie ile oturmaya gitti. Bir kez orada bakmak ve sinsice Angie sonra ödünç başını salladı ve reg ağzına onun cesaret kaplı dilini sürgülü büyük bir ıslak öpücük verdi. Onun sürpriz görebiliyordu ve sonra bir o tadı çalışmak için çalıştı şaşkın bir görünüm.

İçkiler akarken, daha fazla misafir sarhoş oldu ve akşam geç saatlerde bazı misafirlerimiz ayrılıyordu. Reg kesinlikle paralytic yani Deb oldu kısa bir mesafe olduğu için onu eve götürmemi istedi. Angie biz yürürken yardım edeceğini söyledi Angie bana birkaç sır söyledi. O bayanlar iç çamaşırı ve giysi o giyinmek seviyor kıs kıs gülmek. Bence yapabileceğin en iyi şey onun fantezisini yaşamasına yardım etmek. O yatak ben onu bıraktığı gibi Reg gördün ve hakaret edildi, geri onların evinde merdivenlerden yukarı reg aldım ve Angie onu elimden ona iç çamaşırıyla giydirmesini söyledim. O emin görünüyordu ama onunla almak ve sadece onu o azgın olduğunu düşünüyorum yapmak için söyledim. Bu ben azgın ama sadece sizin için. Ona devam etmesini söyledim ve o gitti ve o bana başını sallamak için aşağı geldi bekledi değişti. Dildolar onun yerinde ve yatağının yanında olduklarını söyledi sordum.

Bir kız gibi giyinmiş olduğu gibi iyi gibi onu becermek istiyorum bir kız, o kadar kızdı ki bilmeyecek. Onu merdivenlerden yukarı takip ettim ve onu zorlamaya çalışırken izledim ama içki yüzünden işe yaramadı. Onu biri ile kıçını onu becermek için bu yüzden belirtilen onun dildos.

Angie büyük bir lastik horoz yağlanmış ve yavaş yavaş onun sürtük karısı tarafından becerdin kıçını almak daha kızgın olmak yoluyla daha inilti oldu onu pissed kocalar eşek içine kaydırdı. Ben çıkardım benim cep telefonu ve bir kız kıçını onun şişman karısı tarafından becerdin almak gibi onu elbise fotoğraftan sonra fotoğraf aldı.

Ben onun arkasında almak ve o bir adam ve reg onun orospu olduğunu sanki kıçını binmek için söyledim. Daha önce benim cesaret yuttu itaatkar şişman fahişe şimdi o orospu gibi reg çığlık çılgın orospu oldu? Karın pısırık kıçını lanet gibi o piç sen söylemiyorsun wimp amcık reg slurred olarak, kıçını lanet karın gibi demek " Yesssss ."Ben Angie bana gülümsedi seviyorum. bu gösterinin benim amacım olduğu belliydi. Faster ve faster o becerdin onu calling onu amcık, ibne, cüruf, pısırık ve çeşitli diğer isimler onu daha iyi hissettirmek için. Küçük penisli yatakta eşyalarını amcık kendime gerçek bir erkek almalıyım hayatını cehenneme yapma cehenneme kapaklanmıştı. Mick gibi Mick istersin benim pislik lanet reg o sert ve sert onu becerdin o karını becermek ve Mick gibi gerçek bir erkek ister mi istiyorsunuz, demek korkak demek gerçek bir adamın karını almasını istiyorsun. Reg mırıldandı Evet, ne? Yüksek sesle hayır bana iyi olduğunu söyle ve becerdin sürtük Angie sonra kabza ve Reg dildo o rammed kıçını gerçek bir erkeğe ihtiyacım var çığlık attı " Yessssss! Yesssss!"Gerçek bir erkeğe ihtiyacın var benim gibi bir kedi değil. seni sikmek için Mick gibi birine ihtiyacın var. Sonunda onun küçük dick sert ile onu avucunun içinde gelip sonra ödünç yaptı üzerinde ve temiz yalamak için söyledim, onun yemeğe bir köpek gibi ona gidiyor o hepsini temizledi. Angie kıçını yapay penis bırakarak kalktı o yastık içine başını itti ve uyku dedi otuzbirci.

Angie'yi terk etmeye gittiğimde merdivenlerden indi ve parlak bir gece için teşekkür ustası dedi. Reg sabah her şeyi hatırladı emin olmak için olduğunu söyledim ve o almak istiyorsa artık onun kontrolünü elinde tuttuğunu belirten bir mektup imzalayacaktı. Karar verebileceğini söylediğim detaylar ama son taslağı görmek istedim. Islak bir öpücük sonra boynunu döndü ve bir ile işaretlenmiş uzak bilecek hayır değil boynumu lütfen çekip gitti büyük aşk ısırığı o tokatladım zor ve gözlerindeki bakış her şeyi söyledi ona. Saçları geri çekti ve özür dilerim sevgilim mark söyledi orospu.

Eve geldiğimde karım kanepede uyuyordu. Yatağa niye onu aldım ve sabah deb sorduğumda bugün ne yaptığımızı sordu cevap olarak telefon tarafından uyandırmak oldu reg ve Angie gün için dışarı çıkmak istediğini söyledi, ince biz dizildi ve ben onları bir 2oclock alacak kez onlara bir çağrı verecektir söyle. orada ev reg geldi gibi sessiz oturdu kanepe kuyu dışarı gidiyor ya da ne, Angie sonra reg size göstermek için bir şey olduğunu söyledi. O ayağa kalktı ve "ben barbekü benim davranış için üzgünüm, o tuttu çünkü o bazı şeyler yaptı gerekir" dedi yere bakıyor."

Bildiğiniz gibi, Angie'nin ihtiyaçları benimkinden daha büyük ve o da "Angie,Eeemmm" diye bağırıyordu. Lütfen söyle, sen pislik."Yine, yere bakarak lütfen mırıldandı. "Daha yüksek sesle pislik lütfen, Angie ilgilenir misin onu tatmin etmek için gerçek bir erkeğe ihtiyacı var, bu yüzden Efendim lütfen bizimle istediğiniz gibi yapın. İkiniz de, ben soruyordu."

"Evet Efendim, ikimiz de."

"Eh, öncelikle, ibne elbise anlayışını biliyorum. Dizlerinin üstüne çök ve benim için benim orospu ıslak olun."Reg yere düştü ve angie'ye sürünerek saçlarını Yukarı çekti ve yüzüne sert tokatladı. Yüzüne tükürdü ve şimdi onun kadını olduğumu ve karının pısırık anlamadığını söyledi, değil mi? "Evet, anlıyorum Angie", onun pısırık cevap oldu.

Angie ıslak olduğunu göstermek için eteğini kaldırdı. "Seni pısırık yalamak, Mick bana onun tohum koyabilirsiniz böylece benim pislik yalamak."Ben zonklama yağ sert horoz okşadı gibi Reg onu pislik uzakta gömülmüş. Yavaş yavaş ben merdivenlerden yukarı yürüdü ve yatak odasına yöneldi. Ben Reg baktı ve orada dikmek bekleyin dedi onun kapısını ulaştı onları merdiven geliyor duydum. Angie'nin saçlarını aldım ve onu yatağa attım yüz aşağı, kapıyı çarparak ben eteğini yırtık ve bacaklarını ayrı köpek pozisyonuna çekerek çekti ben düz onu çok ıslak pislik içine benim katı horoz rammed.

Angie tarafından şaşırdı saldırımın çabukluğu ve gücü. Ben sadece pompalanır ve sert ve sert onun önünü içine benim horoz pompalanır. Angie oldu screaming ile şehvet olarak ben becerdin ona sert, benim god Mick that's sooo iyi bebek Sikme beni zor bebeğim daha sert, daha sert bağırdı, "Aaaaaahhhhhh, Evet, sik beni, bebeğim sik beni, bana seni piç kurusu, ıslak becerdin benim pislik içine bebeğinizin LAN bana orospu Mick yapmak bana sevgilim tohum tohum ver! Bana bir piç Fuck, bana güçlü bebek Mick ver!"Angie benim acımasız lanet taşınan gibi ben sadece kapıdan dışarı hıçkırık dışarı yapabilirdi.

Yirmi dakika sonra Angie kedi sel oldu benim horoz her yerinde suyu. Son bir çığlık "ŞİMDİ, ŞİMDİ, Mick bana bir tohum, bana beni içine oğlunu sikeyim sevgilim gel çıkardı!"O zaman güçlü tohumumu rahmine derin bir şekilde serbest bıraktım.

As I climbed onu ben kapıyı açtı ve Reg almak için söyledim, O benim tohum onun uyluk aşağı çalışan havada dört ayak eşek üzerinde Angie bir göz attı. Omzunun üzerinden baktı ve teşekkür ağızlı sevgilim, sonra onun sesini değiştirerek o çocuk beni temizlemek söyledi ve Reg sadece diz çöktü ve benim kıçını , pislik ve yüksekler gelen yalama başladı. "Yarım saat sonra barda görüşürüz. onun Ezik içeri gel ben onların evi terk ederken benim son talep oldu."
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
arkadaşı, iyi, karısının, taming

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Açık

Forum Jump


Tüm Zamanlar GMT Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:23.


2019 Opgirl.Club
izmir escort konya escort bayanlar
Search Engine Optimisation provided by DragonByte SEO v2.0.36 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2022 DragonByte Technologies Ltd.
şişli escort taksim escort etiler escort mecidiyeköy escort ankara escort ankara escort bayan porno sex hikaye sex hikaye onwin tipobet borsa haberleri Spor Haberleri Haber Kent Haberleri Spor Haberleri Haber Haberler Son Haberler Sicak Haberler Fatih Escort Sultangazi Escort Merter Escort Bayrampaşa Escort Esenyurt Escort Findikzade Escort Gaziosmanpaşa Escort Ataşehir Escort Ataköy Escort